Zaznacz stronę

Blog

Irek Zyzański

Jako manager expat i doświadczony HR-owiec sektora BSS pracuje z liderami i ich międzynarodowymi zespołami, by zapewnić im maksymalną skuteczność. Dobrze zarządzane międzynarodowe zespoły mają wyższą efektywność niż zespoły jednorodne. Klucz to świadomość cross-kulturowa, wypracowanie standardów komunikacji i wsparcie liderów.

czytaj dalej

Zofia Barańska

Inspiruję do działania i budowania rozwiązań na potrzeby moich klientów i zespołów, w których pracują. Nie daje gotowych rozwiązań – pytam, pomagam zmienić perspektywę, zmuszam do refleksji. Moje szkolenie są podróżą – nie ma tu miejsca na schematy czy gotowce – jest miejsce na doświadczenie i intensywną prace nad rozwiązaniami. 

czytaj dalej

Vesna Lorenc

Doświadczenie, wiedza i zasoby, które posiadam powodują, że pracuję ze środowiskami wielokulturowymi. Z biznesem już ponad 18 lat. Obecnie jako trener, coach i mediator NVC. Moją misją jest humanizowanie biznesu. Bliskie są mi takie dee, jak empatyczne przywództwo, turkusowe organizacje, różnorodność, komunikacja ponad podziałami.

czytaj dalej

Dorota Jakubowska-Kurzec

Swoich klientów zapraszam w podróż w trzech wymiarach. Zapraszam do pracy zarówno ze swoją wiedzą na temat tego, jak pracować z ludźmi, jak się z nimi komunikować, okazywać szacunek i zaufanie jednocześnie dbając o efektywność, a także do pracy ze swoimi umiejętnościami.

czytaj dalej

Marta Carter

Obszary, w których wspieram wypływają z moich osobistych doświadczeń i wyzwań, które pojawiły się przez lata w prowadzeniu biznesu a także z rozwiązań, które okazały się skuteczne w zmierzaniu się z zagadnieniami z zakresu komunikacji, pracy w zespole, mediacji i zarządzania zmianą.

czytaj dalej

Paweł Chabros

Zawsze fascynowały mnie różnice międzykulturowe. A tych nie brakowało w międzynarodowych korporacjach, w których miałem przyjemność pracować. Moimi szefami byli Amerykanie, Anglicy, Kanadyjczycy, Francuzi i Niemcy. Karierę zawodową rozpocząłem w 1992 roku w dziale marketingu CPC Amino (obecnie Unilever), a następnie Kraft Jacobs Suchard (obecnie Mondelez).

czytaj dalej
PL   EN