Zaznacz stronę

Aktualności

#Human Capital w SSC – warsztaty dla HR SSC

17.11.2017 w Warsaw Trade Tower w Warszawie odbyło się spotkanie pod hasłem # HUMAN CAPITAL w SSC - agenda: www.bsspartners.splashthat.com W pierwszej części spotkania, w gronie ekspertów i praktyków z branży, rozmawialiśmy między innymi o wyzwaniach Human Capital w...

czytaj dalej

Rola team leaderów w retencji pracowników centrów usług wspólnych

Jednym z problemów, które trapią centra usług wspólnych jest wysoka rotacja pracowników, średnio na poziomie 15-20% w skali roku (ABSL report), w wielu firmach sięga on 30%. Sektor rozwija się dynamicznie i szczególnie w Krakowie trwa zacięta rywalizacja o pracowników. Dziś skupię się na roli team leaderów w retencji pracowników.

czytaj dalej

Onboarding, czyli o sztuce wdrażania nowego pracownika

Ciągły i szybki rozwój centrów usług dla biznesu w Polsce powoduje zauważalne zmiany na rynku pracy. Liczba zatrudnianych pracowników w sektorze BSS rośnie z roku na rok i dochodzi obecnie do 200 tysięcy osób. Pracodawcy oraz działy HR zmagają się z coraz większym wyzwaniem, w jaki sposób i gdzie najlepiej pozyskać nowych, wykwalifikowanych pracowników z dobrą znajomością języków obcych.

czytaj dalej

BSS Partners – Śniadanie Bisnesowe

BSS Partners – drugie warsztaty śniadaniowe już za nami! 23 czerwca, tym razem w Krakowie mieliśmy okazję, aby w gronie praktyków HR, trenerów i przedstawicieli sektora przyjrzeć się wyzwaniom w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

czytaj dalej

BSS Partners – Śniadanie Biznesowe

BSS Partners – warsztaty śniadaniowe już za nami! 18 maja, tym razem w Łodzi mieliśmy okazję, aby w gronie praktyków HR, trenerów i przedstawicieli sektora przyjrzeć się wyzwaniom w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

czytaj dalej
PL   EN